Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do linków.

Pomoc

1. Jaka prędkość łącza jest niezbędna?

Do płynnego odtwarzania wszystkich materiałów zalecamy łącze o prędkości minimum 2 Mb/s. Jeżeli nie wiesz jaką prędkość osiąga Twój Internet możesz to sprawdzić w aplikacji dostępnej tutaj.

2. W jaki sposób mogę usunąć konto?

Każdy użytkownik może usunąć samodzielnie swoje konto w Serwisie po kliknięciu przycisku USUŃ KONTO w zakładce „Profil”. Oznacza to, że użytkownik rozwiązał umowę o świadczenie usług drogą elektroniczną I USUNĄŁ BEZPOWROTNIE WSZYSTKIE SWOJE DANE Z BAZY TWOJE-SERIALE.TV.

3. Czy usługa jest legalna?

Linki do wszystkich materiałów prowadzą do 100% legalnych źródeł, na których możesz oglądać seriale bez obaw o łamanie praw autorskich.

4. Jak wygląda sytuacja z bezpieczeństwem?

Gwarantujemy pełną anonimowość i najwyższe standardy bezpieczeństwa. Informacje podawane podczas rejestracji nie są przekazywane osobom trzecim.

5. Jakie są wymagania systemowe?

Usługa jest dostepna dla komputerów, tabletów, telefonów z androidem i apple oraz wszelakich urządzeń streamujacych takich jak przystawki do TV czy systemy Smart TV. Aby w pełni wykorzystać źródła online pamietaj o szybkim połaczeniu internetowym!

6. Czy usługa jest płatna?

Tak, serwis Twoje-Seriale jest płatny. Po opłaceniu konta otrzymujesz dostęp do wszystkich linków seriali. Lista ta jest ciągle poszerzana o nowe tytuły.

7. Czy usługa jest dostępna dla wszystkich?

Tak, jak najbardziej. Wystarczy założyć konto korzystając ze swojego adresu @ konta Facebook lub Google.

8. Z jakimi kosztami to się wiąże?

Aktualny cennik usługi jest dostępny po zalogowaniu. Opłata jest jednorazowa, nie pobieramy comiesięcznych subskrybcji!